Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Brudki Stare – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom Nowe Łachy

Nowe Łachy(Brudki Stare + 19 km)

330 000 zł73 m² 4 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Na sprzedaż domek letniskowy w atrakcyjnej miejscowości Nowe Łachy. Położenie: nieruchomość znajduje się w województwie mazowieckim, w powiecie makowskim, gminie Rzewnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Długosiodło

Długosiodło(Brudki Stare + 11 km)

290 000 zł90 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości "aspect" w Wyszkowie poleca na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość letniskową zabudowaną dwoma budynkami rekreacyjnymi, zlokalizowaną w miejscowości Prabuty w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Głęboka

Brok(Brudki Stare + 21 km)

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:573 m²

Wygodny (na tą chwilę parterowy) i tani dom z wielkim potencjałem na sprzedaż w spokojnej miejscowości letniskowej brok nad rzeką Bug. Dom z końca lat '80 ma swój klimat!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Żurawia

Ostrów Mazowiecka(Brudki Stare + 17 km)

1 190 000 zł204,80 m² 5 810,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Dom na sprzedaż ostrów mazowiecka, ul. Żurawia 20 Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia użytkowa: 204,80 m Działka: 1035 m Media: prąd, woda, kanalizacja - sieć miejska | ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Nadnarwiańska

Nowy Lubiel(Brudki Stare + 19 km)

260 000 zł66,56 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:684 m²

Do sprzedaży: dom rekreacji indywidualnej wybudowany w technologii drewnianej, parterowy o powierzchni zabudowy 66,56 m2, użytkowa 49 m2, gotowy do zamieszkania, nie wymagający żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Stare Bosewo(Brudki Stare + 12 km)

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 1259 m przy utwardzonej drodze gminnej. Teren jest płaski, niezagospodarowany i nieogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brzóze Duże

Brzóze Duże(Brudki Stare + 14 km)

2 665 000 zł178 m² 14 971,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Luksusowa nieruchomość w Miejscowości Brzóze Duże ( około 70 km od Warszawy) w pobliżu rezerwatu przyrody, pośród lasów, a także przepływającej nieopodal ( 50 metrów) rzeki Narwi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kaczkowo Stare

Kaczkowo Stare(Brudki Stare + 23 km)

2 490 000 zł288 m² 8 646 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:17 400 m²

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 17400 m2. Na jednej z nich posadowiony jest murowany budynek mieszkalny jednorodzinny z 2005 r., wolnostojący, parterowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dzbądz

Dzbądz(Brudki Stare + 16 km)

1 930 000 zł100 m² 19 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Dom nad Narwią spokojna przestrzeń w otoczeniu natury Na sprzedaż dom położony w malowniczej miejscowości Dzbądz, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Gwiezdna

Ławy(Brudki Stare + 25 km)

1 470 000 zł170 m² 8 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż komfortowy, zadbany dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 170 m , położony w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej miejscowości Ławy (07-411), ul. Gwiezdna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Brudki Stare

Brudki Stare,mazowieckie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Dom 100m2brudki stare od Wyszkowa 20 km plac 3800 m,garaz na dwa samochody 3 pokoje po 20m2+kuchnia 20m2.Wysokie podpiwniczenie duze kotłownie+spizarnia,strych do adaptacji. Wszystkie media,blisko.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij